VÍTEJTE V JEDINÉM JÄGERBARU V PRAZE
Coolbar na kurtech

Closed until 01:00 PM

Bar | Coolbar na kurtech | Praha


Rande nebo setkání s přáteli? Na tuto noc budete rádi vzpomínat. Těšíme se na setkání s Vámi v jediném Jägerbaru v Praze! K poslechu hrají písničky dle vaší volby z aplikace BarBox. Pozvěte spolužáky nebo kolegy na skvělý drink, nebo na pivečko. Extra hořký Pernštejn, Staropramen 11 nebo pšeničný Blue Moon, volba je na Vás. Po sportovním vyžití (tenisové kurty, Sportcentrum Evropská 20m od nás) přijde vhod čepovaný grepový Cool nealko. Nebo jen s kamarády přijít sledovat sportovní přenosy včetně sportů na O2Tv. Využít můžete i naší stylové zahrádky, kde vás před deštěm i sluncem ochrání markýza.

Bar s duší a kouzlem

Jen u nás můžete ochutnat všechny 4 druhy Jägermeistera, včetně kávového, který je specialitou a v Praze ho jinde nenajdete. Široká nabídka karibských rumů nadchne každého milovníka tohoto nápoje.

Pochutnat si můžete na domácích Panini, denně se můžete zahrát polévkou nebo ochutnat lahodnou pizzu. K jídlu si můžete dopřát naše vychlazené pivo nebo pro řidiče točenou Kofikolu a Hroznovou limonádu. Užívejte si pobytu u nás a surfujte po internetu zdarma.

We also host private events

Každý měsíc se můžete bavit na párty s hosteskami a spoustou zábavy. Stačí sledovat náš Facebook. Bezbariérový přístup je i v našem baru. Vstup se psy je do naší restaurace povolen. U nás je možné provést rezervaci online. Náš online rezervační systém je Vám nonstop k dispozici. Platby jsou možné v hotovosti. Možnost platit i debetními kartami, kartami Mastercard, kartami VISA, stravenkami Ticket Restaurant®, kartami AMEX a bezkontaktními platbami. Jídlo, které si u nás objednáte, Vám rádi zabalíme i s sebou. Nabízíme prostory pro soukromé či firemní akce. Kontaktujte nás v případě zájmu. Máme pro Vás otevřeno 6 dní v týdnu od 13:00 do 01:00 hodin. V neděli máme zavřeno. Ale pro soukromou oslavu, párty, raut nebo grilování vám i v tyto dny rádi otevřeme.

Our menu


Our opening times


Monday: 13:00 – 01:00

Tuesday: 13:00 – 01:00

Wednesday: 13:00 – 01:00

Thursday: 13:00 – 01:00

Friday: 13:00 – 01:00

Saturday: 13:00 – 01:00

Sunday: Closed

Available payment options


Our services


Where to find us


Send us your message


en_USEN
cs_CZCZ en_USEN